Clicky

SOS

SERVISS

24/7

Durvju Atvēršana 24/7

DURVJU REMONTS
Durvju atslēgu mehānismu un slēdzeņu apkope un profilakseDURVJU ATVĒRŠANA UN REMONTS ČIPI ČIPU PĀRKODĒŠANA

Lai atslēgu mehānismi un slēdzenes ilgāk pildītu savas funkcijas, minimums vienu reizi gadā  ir jāveic apkope. Bieži saskaramies ar to, ka pārstāj darboties kāda no slēdzenēm (durvis seifs, automašīna). Bieži bojājumu iemesli ir ārējās vides ietekme uz slēdzenēm kā arī mehāniskie bojājumi, piemēram:

  • Nepiemērotas smērvielas.
  • Putekļi.
  • Nepareiza ekspluatācija.
  • Mitrums
  • Korozija, Rūsa
  • Nekvalificētu speciālistu darbība.

Mūsu profesionāļi veiks tehniski pareizu durvju atslēgu un sledzņu apkopi nodrošinot ilgu un sekmīgu mehānismu darbību.

Durvju remonts, Atslēgu un slēdzeņu remonts ir svarīgs, lai nodrošinātu drošību un aizsardzību pret iespiešanos. Šis remonts ietver slēdzeņu pareizu funkcionēšanu, atslēgu precīzu darbību un nepieciešamības gadījumā – slēdzeņu maiņu.

Kvalitatīvs durvju un atslēgu remonts un svlaicīgs serviss ir būtisks jebkurai ēkai vai mājai. Tas nodrošina ne tikai drošību, bet arī ilgtermiņa aizsardzību un stabilitāti, tāpēc ir vērts uzticēties profesionāļiem, lai veiktu šos darbus.

Durvju Remonts apdare un siltināšana Durvju apdare ar dermantīnu – ātrs veids, kā atrisināt problēmas ar Jūsu durvīm.
Durvju Remonts – Pietiekami ir veikt kosmētisko remontu, nomainīt apšuvumu, ieklāt kvalitatīvu mūsdienīgu izolējošo materiālu, lai jūsu durvis pilnībā atgūtu zaudētās lietošanas un estētiskās funkcijas.
Durvju Remonts – Ieejas durvis tā ir jūsu dzīvokļa un ne tikai dzīvokļa, bet jebkuras telpas „seja”. Bet kā tas labi ir zināms pirmām kārtām skatās uz seju un turpmākais iespaids tiek balstīts uz to, kā tā izskatās. Tieši tāmdēļ, pirmajām kārtām, jūsu durvīm jābūt sakoptām, ārēji un tehniski.
Durvju Remonts – Pēdējā laikā ir kļuvis populāri izmantot paralonu kā siltuma izolējošu materiālu durvīm. Tas ir praktisks un parocīgs materiāls. Svarīgākais durvju siltumizolācijā ir durvju spraugu hermetizācija. Jo aukstajam gaisam pietiek ar nelielu spraugu starp durvīm un durvju rāmi, lai visi jūsu pūliņi ar durvju siltināšanu būtu veltīgi. Siltinot koka durvis, tiek izgatavots speciāls siltinošs rullītis, kas tiek piesists durvju kārbai. Turklāt, lai nodrošinātu ilgtermiņa efektivitāti, ir vērts veikt durvju apdari ar dermantīnu vai citiem materiāliem, kas spēj uzlabot gan durvju izskatu, gan aizsargāt tās no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Šādi veicot durvju remontu, varat nodrošināt ne tikai tās vizuālo pievilcību, bet arī uzlabot tās izturību pret laika ietekmi.

 

Atslēgu slēdzeņu un durvju remonts atvēršana 24/7

LV    RU    EN


LV 
  RU    EN

Atslēgu slēdzeņu un durvju remonts atvēršana 24/7